Dobrý deň,

vítame Vás na stránkach firmy Weba. Predajom textilnej galantérie sa zaoberáme už od začiatku devädesiatych rokov. Ako sa mení doba, tak sa mení aj náš sortiment. Postupne sa rozširuje podľa dopytu o rôzne súčiastky na výrobu bižutérie, drôtiky, korálky z rôznych materiálov. V našej ponuke však stále ostáva kvalitná česká textilná galantéria ako stuhy, priadze, nite či ihly. Nadštandardné vzťahy máme s českými frimami Niťárna Česká Třebová, a.s. či Hagal, s.r.o., výrobcom nití certifikovaných pre profesionálne použitie.

V poslednej dobe k nám chodí mnoho remeselníkov, ľudí z tvorivých dielní alebo domovov sociálnych služieb. Chodia k nám šperkári, drôtikári, čipkárki i krajčíri. V poslednej dobe zažívajú boom tzv. "creative shopy" s ručne vytvorenými výrobkami. Hlavným spotrebiteľom sa postupne stáva kreatívny človek, ktorý robí ručné práce ako hobby vo voľnom čase alebo remeselník. Tento trend podporujeme, a preto sa snažíme dodávať tovar podľa Vašich individuálnych požiadaviek 

Zákazník a jeho spokojnosť vždy bola a stále je pre nás dôležitá. S každým z Vás, našich zákazníkov, sa snažíme trvalo udržiavať korektné vzťahy, počuvať a v maximálnej miere Vám vyhovieť. Dodržiavanie obchodnej etiky je pre nás rovnako dôležité, čo na Slovensku bohužiaľ často nevidieť. 

Produkty v tomto online obchode zahŕňajú len zlomok nášho sortimentu vo veľkosklade.
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, prihliadame na jeho špecifické potreby a snažíme sa mu v maximálnej miere vyhovieť. Naviac poskytujeme výhodné zľavy. Samozrejme aj u nás platí, že čím viac nakupujete, tým výhodnejšie podmienky dostanete. Príďte nás navštíviť do skladu v Žiari nad Hronom, alebo ak máte predajňu, či dieľňu kľudne nás kontaktjte a po vzájomnej dohode Vás príde navštíviť jeden z našich dílerov.

Pokiaľ organizujete alebo viete, kde bude nejaká výstava živých remesiel, kľudne nás môžete kontaktovať, a možno sa na podobnej akcii aj stretneme.